Në vijim të njoftimit për fillimin e procedurave për të vlerësuar përfitimin dhe përditësimin e njohurive shtesë, për nëpunësit civilë të administratës doganore, DAP dhe ASPA njoftojnë:
Testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 8 dhe 9 Janar 2018, në ambjentet e Universitetit Politeknik të Tiranës, Adresa: Bul. “Dëshmorët e Kombit", Sheshi"Nënë Tereza", Nr. 4 Tiranë.
Të gjithë nëpunësit civilë duhet të jenë të pajisur me një dokument identiteti (pasaportë ose letërnjoftim).
Orari i zhvillimit të testimit me shkrim për secilin nëpunës civil do të jetë sipas listës më poshtë.
Për arsye të regjistrimit, të gjithë nëpunësit civilë duhet të paraqiten 30 minuta përpara orarit të caktuar për testimin me shkrim.
Data 8 Janar 2018
Testimi Ora 12:00 - Regjistrimi Ora 11:30
1 |
Ridvan Mecani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
2 |
Vladi Dedi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
3 |
Arjana Djepaxhia |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
4 |
Mimoza Nurja |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
5 |
Admir Hoxhalli |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
6 |
Ilir Malecaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
7 |
Helidon Hallunaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
8 |
Paulin Boka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
9 |
Dritan Kruja |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
10 |
Suat Hoti |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
11 |
Gjorgj Ceka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
12 |
Edmond Voda |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
13 |
Rovena Hasaj (Buneci) |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
14 |
Alfons Nikaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
15 |
Gentian Uruçi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
16 |
Juliana Toma |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
17 |
Qemal Begu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
18 |
Almir Dema |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
19 |
Shpendi Kadriu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
20 |
Perviz Hyseni |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
21 |
Eduart Poga |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
22 |
Klajdi Naci |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
23 |
Blendrit Kastrati |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
24 |
Vasfi Toska |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
25 |
Ibrahim Cinija |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
26 |
Saimir Halim Elezi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
27 |
Fatos Elezi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
28 |
Alban Spiru |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
29 |
Kastriot Bardhoshi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
30 |
Asim Çuni |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
31 |
Kreshnik Gjyriqi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
32 |
Hasan Muhja |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
33 |
Gerand Ylli |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
34 |
Lefteri Dushaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
35 |
Entela Shabani (Kraja) |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
36 |
Ortenca Zorba |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
37 |
Hysni Elezi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
38 |
Safo Dautaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
39 |
Adrian Ndini |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
40 |
Eridian Leskaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
41 |
Ermal Malaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
42 |
Klodian Çani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
43 |
Ermelina Shahu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
44 |
Riza Shijaku |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
45 |
Erald Buzi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
46 |
Artan Topuzi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
47 |
Dritan Bardulla |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
48 |
Dritan Alimehmeti |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
49 |
Eranda Çuçi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
50 |
Ilirjan Çelçima |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
51 |
Elton Hamza |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
52 |
Majlinda Murga |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
53 |
Ilir Prifti |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
54 |
Arben Krasta |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
55 |
Shkelqim Jakupi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
56 |
Elvis Presi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
57 |
Jeton Sula |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
58 |
Jetnor Ajazi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
59 |
Edmond Hysi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
60 |
Endrit Pllumbi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
61 |
Albana Thano |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
62 |
Ilir Shtama |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
63 |
Robert Ganolli |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
64 |
Frederik Kurti |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
65 |
Donald Dikollari |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
66 |
Edmond Luzi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
67 |
Ilir Pejo |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
68 |
Berti Kosta |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
69 |
Ardit Skilja |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
70 |
Aida Xhibo (Ziu) |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
71 |
Ledia Kasemi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
72 |
Arian Sula |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
73 |
Mirjan Teli |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
74 |
Astrin Koci |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
75 |
Mirel Beshiku |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
76 |
Julian Kapedani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
77 |
Oerda Hasa |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
78 |
Elisabeta Shehi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
79 |
Indrit Likaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
80 |
Vasi Mani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
81 |
Alfred Jorgo |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
82 |
Rito Murcaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
83 |
Jetmir Musaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
84 |
Enkel Shehi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
85 |
Kreshnik Tonuzi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
86 |
Elvi Burimi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
87 |
Sami Toska |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
88 |
Baftiar Kazia |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
89 |
Vath Kepi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
90 |
Athina Fagu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
91 |
Albert Canaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
92 |
Erald Bakalli |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
93 |
Anila Yzeiri |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
94 |
Muharrem Reka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
95 |
Ermal Zguro |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
96 |
Arjan Naço |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
97 |
Luftar Hoxha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
98 |
Vjollca Hatika |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
99 |
Aurel Qefalia |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
100 |
Fatbardh Luzati |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
101 |
Kozeta Dece |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
102 |
Mentor Neli |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
103 |
Andri Tole |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
104 |
Gezim Sterkeshi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
105 |
Vital Ballhysa |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
106 |
Ylli Kërtusha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
107 |
Engjell Nurellari |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
108 |
Ilir Alimadhi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
109 |
Arben Burnazi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
110 |
Stefan Hila |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
111 |
Kastriot Reva |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
112 |
Vjollca Pllaha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
113 |
Kastriot Gusho |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
114 |
Dhimitra Pulluqi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
115 |
Thoma Tasellari |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
116 |
Vladimir Bardhi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
117 |
Iliras Malja |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
118 |
Aristotel Samsuri |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
119 |
Eduart Kushta |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
120 |
Fatmir Duraku |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
121 |
Hodo Cane |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
122 |
Mikel Xheli |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
123 |
Edi Dyrmishi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
124 |
Afrim Saraci |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
125 |
Olsi Gjoka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
126 |
Flobenc Guxho |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
127 |
Genci Lacaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
128 |
Roland Gjata |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
129 |
Kastriot Bektashi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
130 |
Kastriot Bektashi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
131 |
Pandush Pano |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
132 |
Edvin Myrte |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
133 |
Shkelqim Rama |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
134 |
Fatmir Ferati |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
135 |
Filip Sota |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
136 |
Artan Bedinaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
137 |
Festim Kapaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
138 |
Jeta Manaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
139 |
Pandeli Prifti |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
140 |
Renato Bega |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
141 |
Eduart Veizaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
142 |
Sokol Zhuka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
143 |
Viron Musaraj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
144 |
Arqile Papa |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
145 |
Lorenc Mitro |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
146 |
Irfan Balliu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
147 |
Ilir Mujali |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
148 |
Ardit Kukaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
149 |
Ermir Hazizaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
150 |
Bashkim Dani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
151 |
Arjan Daci |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
152 |
Halit Bruci |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
153 |
Agron Tahiraj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
154 |
Erlis Shalari |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
155 |
Arben Zhupa |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
156 |
Anila Adhami |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
157 |
Eugen Grimci |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
158 |
Agim Beshiku |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
159 |
Gentian Disha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
160 |
Medi Memia |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
161 |
Shkelqim Sinoimeri |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
162 |
Harallamb Mushka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
163 |
Erjon Bajrami |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
164 |
Elton Sulo |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
165 |
Andon Velo |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
166 |
Ermal Dhoska |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
167 |
Hasan Xhukellari |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
168 |
Florid Sina |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
169 |
Pellumb Reka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
170 |
Genc Duli |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
Data 9 Janar 2018
Testimi Ora 12:00 - Regjistrimi Ora 11:30
1 |
Nazmi Hasanaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
2 |
Aida Hagrepi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
3 |
Fatbardha Dervishi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
4 |
Arlind Mitku |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
5 |
Selami Ethemi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
6 |
Rizar Fresku |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
7 |
Ermir Koci |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
8 |
Andi Hafizi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
9 |
Jetmir Lekaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
10 |
Taulant Burrja |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
11 |
Arben Goraj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
12 |
Ndue Guri |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
13 |
Ermir Akshia |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
14 |
Fatmir Curraj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
15 |
Safet Osja |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
16 |
Ermal Shema |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
17 |
Marjan Ndoka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
18 |
Gjovalin Pjetrushi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
19 |
Soren Marku |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
20 |
Paulin Pati |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
21 |
Faik Ndregjoni |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
22 |
Arben Ndreu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
23 |
Alban Todaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
24 |
Bilbil Domi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
25 |
Afrim Jonuzi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
26 |
Sajmir Thaçi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
27 |
Dardan Elezi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
28 |
Herion Koci |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
29 |
Saimir Qemal Elezaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
30 |
Bashkim Hoxha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
31 |
Dashamir Sadikaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
32 |
Altin Ukperaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
33 |
Egzon Bashkurti |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
34 |
Isa Dushaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
35 |
Erjon Tahiri |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
36 |
Sokol Seseri |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
37 |
Besnik Cenko |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
38 |
Eliverta Bregu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
39 |
Neritan Hysi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
40 |
Ledia Bleta |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
41 |
Rudin Bregu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
42 |
Turabi Merko |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
43 |
Rexhep Demneri |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
44 |
Ermal Sanxhaku |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
45 |
Adriana Hila |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
46 |
Kleanthica Xhani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
47 |
Ardrian Sakaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
48 |
Gresiana Golemi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
49 |
Jonel Prifti |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
50 |
Irma Bala |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
51 |
Vladimir Ziu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
52 |
Ardian Bardhi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
53 |
Elsa Guri (Bekteshi) |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
54 |
Zana Hajno |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
55 |
Amos Mezuraj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
56 |
Argent Perati |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
57 |
Perparim Tollia |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
58 |
Merita Zonja |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
59 |
Kujtim Brari |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
60 |
Arben Milori |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
61 |
Uran Sukaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
62 |
Ismail Karalliu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
63 |
Sokol Shahu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
64 |
Ajet Veshi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
65 |
Elvano Dervishi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
66 |
Arben Qendro |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
67 |
Genci Luzi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
68 |
Altin Katundi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
69 |
Genci Tafaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
70 |
Ilir Mileti |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
71 |
Saimir Çurumi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
72 |
Florian Rama |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
73 |
Drini Maxhari |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
74 |
Andi Lara |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
75 |
Rovena Kertusha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
76 |
Dashamir Hasa |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
77 |
Fatmir Gjergji |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
78 |
Geron Hoxha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
79 |
Devi Papakostandini |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
80 |
Edli Pagria |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
81 |
Helidon Lila |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
82 |
Anila Çobani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
83 |
Andi Agolli |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
84 |
Julian Mandia |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
85 |
Besnik Murrani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
86 |
Gjok Marku |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
87 |
Enkelejd Keçi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
88 |
Sokol Mehmeti |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
89 |
Valentina Pojani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
90 |
Beqir Matuka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
91 |
Fatmir Hoxha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
92 |
Reneo Lushaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
93 |
Arber Kotorri |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
94 |
Andi Lala |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
95 |
Ismail Çumani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
96 |
Alma Pulake |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
97 |
Hatixhe Cela |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
98 |
Elvana Sakiqi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
99 |
Igli Petrela |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
100 |
Najada Pepa |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
101 |
Albano Basho |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
102 |
Muhamet Licaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
103 |
Myrvete Visha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
104 |
Mimoza Ismaili |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
105 |
Elida Dizdari |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
106 |
Olsi Stroni |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
107 |
Kreshnik Celiku |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
108 |
Fatjon Bruci |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
109 |
Neritan Bablusha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
110 |
Artan Bicprendi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
111 |
Ilir Rustemi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
112 |
Jolanda Kocani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
113 |
Matilda Duzha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
114 |
Indrit Cenaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
115 |
Reald Zeneli |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
116 |
Najada Kokoneshi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
117 |
Filjola Pllaha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
118 |
Arben Karkini |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
119 |
Alfred Shehu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
120 |
Ymer Blloshmi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
121 |
Artur Kryeziu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
122 |
Arjan Pere |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
123 |
Sokol Vako |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
124 |
Majlinda Zhegu (Llakmani) |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
125 |
Arben Shkodrani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
126 |
Dashamir Leka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
127 |
Vangjush Nole |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
128 |
Ervin Fazlli |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
129 |
Advije Sarxha |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
130 |
Pali Koleski |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
131 |
Romeo Shallo |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
132 |
Kledi Pano |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
133 |
Skender Lamaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
134 |
Ertiol Jarazi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
135 |
Desdan Medolli |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
136 |
Engjellush Collaku |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
137 |
Aleksander Vojvoda |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
138 |
Avni Hysi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
139 |
Albert Bani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
140 |
Marsel Beqiraj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
141 |
Andeti Hoxhaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
142 |
Gjergj Braka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
143 |
Gentian Brahimaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
144 |
Arben Gjeka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
145 |
Rondinela Aliaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
146 |
Arlind Lagji |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
147 |
Aleksandra Shkurti |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
148 |
Irena Prifti |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
149 |
Arian Totosi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
150 |
Avenir Capuni |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
151 |
Muharrem Shehu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
152 |
Erjon Gjonaj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
153 |
Hasan Miftaraj |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
154 |
Dhame Xhamballo |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
155 |
Akion Hysi |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
156 |
Ermir Ibro |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
157 |
Drini Mema |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
158 |
Roland Mertiri |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
159 |
Redi Karalliu |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
160 |
Janaq Rajdho |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
161 |
Muarrem Mulla |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
162 |
Ergis Lulo |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
163 |
Alma Shkodrani |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
164 |
Arian Lluci |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
165 |
Elvis Koka |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
166 |
Kristaq Naco |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
167 |
Hristo Cavo |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |
168 |
Islam Kola |
Testimi Ora 12:00 |
Regjistrimi Ora 11:30 |